Atribuită Cumpărare directă

MEDIU DE CULTURA CU INDICATOR DE pH

Număr anunț
DA35816871
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.053 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.053 RON