Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

ACORD-CADRU PENTRU SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE SI DECOLMATARE LA RETELELE DE CANALIZARE SI PUTURI LA CENTRELE REZIDENTIALE APARTINAND D.G.A.S.P.C. IASI

Număr anunț
SCN1068374
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
APA GLOBAL SRL (CUI 35336705)
Cod CPV
90400000-1 · Servicii privind apele reziduale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522.012 RON
Valoare atribuită
517.627,60 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
18.05.2020 15:10
Anunț de atribuire
SCNA1038549
Termen limită
29.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084272

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 517.627,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SERVICII DE VIDANJARE FOSE SEPTICE APA GLOBAL 3 contracte 457.908,60 RON
APA GLOBAL · contract 1/16871 · 26.06.2020 144.953 RON
APA GLOBAL · contract 2/29749 · 29.10.2020 140.705,60 RON
APA GLOBAL · contract 3/1549 · 19.01.2021 172.250 RON
2 SERVICII DE DECOLMATARE LA RETELE DE CANALIZARE SI PUTURI APA GLOBAL 2 contracte 59.719 RON
APA GLOBAL · contract 16404 · 23.06.2020
APA GLOBAL · contract 4/15864 · 26.04.2021 59.719 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APA GLOBAL SRL CUI 35336705

Valoare atribuită

517.627,60 RON

din 522.012 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 4.384,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.