Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,8% sub estimat
„Servicii de informare si publicitate pentru gradinitele incluse in cadrul contractului de finantare « Constructii gradinite Regiunea Nord Est », cod SMIS 125152
- Număr anunț
- SCN1068356
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.900 RON 82,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2020 10:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1043126
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084096
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLAROM ADVERTISING SRL CUI RO 14946824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KONSCHAFT S.R.L. CUI 37779423
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Admedia Consulta S.R.L. CUI RO 17632052
Valoare atribuită
85.900 RON
din 499.000 RON estimat
82,8%
Adjudecat la 17,2% din estimat · economie 413.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.