Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Prestari servicii pentru ecologizare front de retentie baraj, constand in colectare, preluare, transport si depozitare deseuri de pe malurile și luciul de apă a acumulărilor aferente amenajărilor hidroenergetice de pe raul Olt si Sebes din cadrul SH Sebes/UHE Sibiu: Lotul 1 – Secția Sibiu Lotul 2 – Secția Robești Lotul 3 – Secția Sebeș

Număr anunț
CN1024297
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.850 RON
Valoare atribuită
569.202 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
03.09.2020 15:03
Anunț de atribuire
CAN1044999
Termen limită
05.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093697

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ROTMARK SRL CUI RO15958720
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROTMARK SRL CUI RO15958720

Valoare atribuită

569.202 RON

din 574.850 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5.648 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.