Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare Reactivi imunohematologie pentru detectia anticorpilor iregulari compatibili cu sistemul Orthoworkstation Biovue
- Număr anunț
- CN1024288
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 11:49
- Anunț de atribuire
- CAN1050985
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093689
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
27.000 RON
din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro