Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,4% sub estimat
Extindere infrastructura IT hardware SAP HANA
- Număr anunț
- CN1024284
- Autoritate contractantă
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.143.959,84 RON
- Valoare atribuită
- 648.458 RON 79,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1045968
- Termen limită
- 08.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 174-421306
- Documentație de atribuire
- DF1093629
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL CUI RO30126940
Valoare atribuită
648.458 RON
din 3.143.959,84 RON estimat
79,4%
Adjudecat la 20,6% din estimat · economie 2.495.501,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.