Atribuită
Anunț de participare
„Achizitie reactivi si consumabile pentru laborator in cadrul proiectului „Mecanisme si biomarkeri de raspuns si rezistenta la terapiile curente tintite ale cancerului gastric (THERRES). PN-III-P4-ID-PCCF2016-0158 – contract 17/2018”
- Număr anunț
- CN1024280
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.423 RON
- Valoare atribuită
- 55.423 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 09:38
- Anunț de atribuire
- CAN1045125
- Termen limită
- 06.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1093588
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BIOMEDICA MEDIZINPRODUKTE ROMANIA SRL CUI RO 31101676
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NUTRICOR BUSINESS S.R.L. CUI 17728719
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
55.423 RON
din 55.423 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro