Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare multifunctionale laser color A3 utilizate in cadrul proiectului „TEAM-UP: Progres in calitatea ingrijirii alternative a copiilor”
- Număr anunț
- CN1024468
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.003.400 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1049109
- Termen limită
- 15.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 179-431577
- Documentație de atribuire
- DF1094460
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PVMA COM SERV CUI RO6941672
Valoare atribuită
1.003.400 RON
din 1.008.400 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.