Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

Truse de diagnostic pentru detecția in vitro a PrPres din țesuturile nervoase prin test rapid pentru EST

Număr anunț
CN1024440
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671.825 RON
Valoare atribuită
336.105 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
12.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1046865
Termen limită
15.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 178-429343
Documentație de atribuire
DF1094306

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271

Valoare atribuită

336.105 RON

din 671.825 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 335.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.