Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 62,6% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru obiectivul „Pod pe DJ141C peste Valea Cenade, km 2 + 600, județul Alba”
- Număr anunț
- SCN1068487
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- VIA PROCONS SRL (CUI 16120100)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.500 RON
- Valoare atribuită
- 29.000 RON 62,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2020 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1040786
- Termen limită
- 04.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084455
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIA PROCONS SRL CUI RO 16120100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MVP BRIDGE DESIGN S.R.L. CUI RO 17333816
Terți + subcontractanți 1
DEV IN ALL SRL CUI 27663846
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Valoare atribuită
29.000 RON
din 77.500 RON estimat
62,6%
Adjudecat la 37,4% din estimat · economie 48.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.