Atribuită
Anunț de participare
Furnizare materiale pentru igiena personala
- Număr anunț
- SCN1068480
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478.435,98 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1038699
- Termen limită
- 03.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084395
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 478.435,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul nr. 1 | 234.050 RON | ATLAS SPORT | — |
| 2 | Lotul nr. 2 | 133.308 RON | Anulat | — |
| 3 | Lotul nr. 3 | 94.909,98 RON | ATS NOVUS | — |
| 4 | Lotul nr. 4 | 16.168 RON | DNS BIROTICA | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATS NOVUS S.R.L. CUI 30138405
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.