Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,6% sub estimat

ACHIZITIE TONERE CARTUSE CERNEALA anul 2020 pentru Consiliul Judetean Olt, Inspectoratul pentru Situatii Urgenta Olt, Centrul Militar Judetean Olt și Structura Teritoriala pentru Probleme Speciale Olt.

Număr anunț
SCN1068478
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277.710 RON
Valoare atribuită
117.632,03 RON 57,6% sub estimat
Data publicării
20.05.2020 10:11
Anunț de atribuire
SCNA1043939
Termen limită
04.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084469

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 277.710 RON Adjudecat: 117.632,03 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie tonere si cartuse cerneala anul 2020 pentru Consiliu… 260.000 RON VIC INSERO 108.832 RON ↓58,1%
2 ACHIZITIE TONERE CARTUSE CERNEALA anul 2020 pentru Inspectora… 8.400 RON Anulat
3 ACHIZITIE TONERE CARTUSE CERNEALA anul 2020 pentru Centrul Mi… 7.560 RON MEDA CONSULT S.R.L. 7.559,80 RON
4 ACHIZITIE TONERE CARTUSE CERNEALA anul 2020 pentru Structura … 1.750 RON Mida Soft Business 1.240,23 RON ↓29,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

117.632,03 RON

din 277.710 RON estimat 57,6%

Adjudecat la 42,4% din estimat · economie 160.077,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.