Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Apa minerala carbogazoasa la pet-uri de 2 l - SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1068463
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.340,08 RON
- Valoare atribuită
- 33.539,94 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2020 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1038363
- Termen limită
- 02.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084457
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RAMA CLAU SRL CUI RO 13712744
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
33.539,94 RON
din 39.340,08 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 5.800,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.