Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Achizitie beton 2020 (BcR 4.0 si B250)

Număr anunț
SCN1068457
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
ARCIF PROD SRL (CUI 15465349)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.158 RON
Valoare atribuită
187.140 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
20.05.2020 08:20
Anunț de atribuire
SCNA1038028
Termen limită
02.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084438

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARCIF PROD SRL CUI RO15465349

Valoare atribuită

187.140 RON

din 208.158 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 21.018 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.