Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,0% sub estimat

ACHIZITIA DE KITURI DE DIAGNOSTIC, PRODUSE BIOLOGICE, REACTIVI SI MEDII DE CULTURA

Număr anunț
CN1024521
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.041,50 RON
Valoare atribuită
162.275,28 RON 22,0% sub estimat
Data publicării
11.09.2020 14:03
Anunț de atribuire
CAN1045299
Termen limită
14.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1094585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 16 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ROMVAC COMPANY SA CUI RO 482384
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Încă 13 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

162.275,28 RON

din 208.041,50 RON estimat 22,0%

Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 45.766,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.