Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,2% sub estimat
Servicii de reparații, service, asistență tehnică, suport logistic și asigurarea de piese și materiale consumabile aferente acestor servicii pentru elicopterele de tip EC-135 din dotarea Unitatii Speciale de Aviatie Bucuresti
- Număr anunț
- CN1024514
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- AIRBUS HELICOPTERS ROMANIA S.A. (CUI 14403216)
- Cod CPV
- 50212000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a elicopterelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.755.101,29 RON
- Valoare atribuită
- 3.416.490,83 RON 87,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.09.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1047672
- Termen limită
- 13.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 181-435981
- Documentație de atribuire
- DF1094687
Documente
Documentația de atribuire
- 3. FORMULARE servicii EC-uri-semnat.docx.p7s
- caiet sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1094687.pdf
- model acord cadru-semnat.pdf.p7s
- model contract prestari servicii-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AIRBUS HELICOPTERS ROMANIA S.A. CUI RO 14403216
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HELISWISS IBERICA CUI A08716821
Valoare atribuită
3.416.490,83 RON
din 26.755.101,29 RON estimat
87,2%
Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 23.338.610,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.