Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

AGENT FRIGORIFIC –ECOLOGIC – tip R134 a, R407 c pentru S.R.T.F.C. Cluj

Număr anunț
SCN1068533
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.721 RON
Valoare atribuită
29.964 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
21.05.2020 08:49
Anunț de atribuire
SCNA1039922
Termen limită
03.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084602

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 1
CARASCO IMPEX SRL CUI RO6818530

Valoare atribuită

29.964 RON

din 33.721 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 3.757 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.