Atribuită
Anunț de participare
Sistem de securitate cibernetică pentru detectarea intruziunilor și monitorizarea echipamentelor informatice
- Număr anunț
- CN1024491
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48821000-9 · Servere de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.580.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.954.787 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1052038
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 180-435505
- Documentație de atribuire
- DF1093941
Documente
Documentația de atribuire
- 1Formulare furnizare.doc.p7s
- Aviz sistem securitate.pdf.p7s
- CS sistem securitate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1093941.pdf
- Model acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Subcontractanți 1
SAFETECH INNOVATIONS S.A. CUI RO 28239696
Valoare atribuită
12.954.787 RON
din 6.580.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro