Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat

Achizitie mobilier scolar pt unitatea operationala Scoala Gimnaziala Sfanta Treime ordonator tertiar de credite

Număr anunț
SCN1068659
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429.545 RON
Valoare atribuită
359.999,70 RON 16,2% sub estimat
Data publicării
22.05.2020 15:52
Anunț de atribuire
SCNA1038078
Termen limită
02.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084741

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VISA S.R.L. CUI RO 6146812
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

359.999,70 RON

din 429.545 RON estimat 16,2%

Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 69.545,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.