Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,7% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul executiei lucrarilor aferente obiectivului Proiectare Reabilitare Piata Unirii
- Număr anunț
- SCN1068656
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL VISION SRL (CUI 24193545)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,22 RON
- Valoare atribuită
- 98.000 RON 41,7% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 15:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1040346
- Termen limită
- 12.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084709
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL VISION SRL CUI 24193545
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRUST AVB SRL CUI 35749825
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SIGM-HOME PROJECT SRL CUI RO 28510026
Valoare atribuită
98.000 RON
din 168.067,22 RON estimat
41,7%
Adjudecat la 58,3% din estimat · economie 70.067,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.