Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Achiziție dotări Liceul Corneliu Medrea Zlatna
- Număr anunț
- SCN1068638
- Autoritate contractantă
- LICEUL ,,CORNELIU MEDREA" ZLATNA (CUI 4331007)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.542,70 RON
- Valoare atribuită
- 114.405 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 11:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1040798
- Termen limită
- 11.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084619
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
114.405 RON
din 181.542,70 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 67.137,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.