Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
Achizitie presa hidraulica tip ABKANT
- Număr anunț
- SCN1068628
- Autoritate contractantă
- SANTIERUL NAVAL MANGALIA S.A. (CUI RO14325290)
- Furnizor / câștigător
- DELTA MACHINE SRL (CUI 3751029)
- Cod CPV
- 42611000-2 · Masini-unelte cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187.000 RON
- Valoare atribuită
- 150.970 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 10:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1041572
- Termen limită
- 10.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084679
Documente
Documentația de atribuire
- Contract de furnizare Presa hidraulica smn el.pdf
- FisaDate_DF1084679.pdf
- FORMULARE presa hidraulica smn el .pdf
- Specificatie tehnica presa hidraulica semn.el.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTA MACHINE SRL CUI RO 3751029
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROMA MACHINERY SRL CUI RO 19062560
Valoare atribuită
150.970 RON
din 187.000 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 36.030 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.