Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,6% sub estimat
Servicii Telverde
- Număr anunț
- SCN1068627
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.099,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.623,20 RON 82,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1040545
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084716
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
2.623,20 RON
din 15.099,24 RON estimat
82,6%
Adjudecat la 17,4% din estimat · economie 12.476,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.