Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Execuție lucrări pentru „Modernizare străzi, comuna Greci, județul Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1068626
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- C.C.E.I. SRL (CUI 12534940)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.573.960,48 RON
- Valoare atribuită
- 5.149.516,31 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1040823
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084698
Documente
Documentația de atribuire
- 11 . Caiet de sarcini.PDF.p7m
- 13 . Liste cantitati fara valori.pdf.p7m
- 14. 1 Proiect tehnic partea desenata.pdf.p7m
- 14. Proiect tehnic partea scrisa.pdf.p7m
- 15. Caiete de sarcini din proiectul tehnic.pdf.p7m
- 16. Fisa de date.pdf.p7m
- 5.1 Anexa II Informatii pentru ofertanti.pdf.p7m
- 5.2 Modele de formulare.pdf.p7m
- 5.3 Clauze contractuale.pdf.p7m
- FisaDate_DF1084698.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
C.C.E.I. SRL CUI RO12534940
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340
Terți susținători 1
MORANI CONSTRUCT SRL CUI RO 31306329
Valoare atribuită
5.149.516,31 RON
din 5.573.960,48 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 424.444,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.