Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

,, Reabilitare instalatie de canalizare la Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Terezianum”(PT+DDE+obținerea avizelor și acordurilor de principiu la faza PT+DDE+ verificare documentație de către verificatori atestați +asistență tehnică și execuție lucrări str.Postăvarilor nr.18 din municipiul Sibiu

Număr anunț
SCN1068608
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
INSTAL GRUP SRL (CUI 12473347)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470.860,96 RON
Valoare atribuită
376.650 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
22.05.2020 08:56
Anunț de atribuire
SCNA1042811
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084620

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL GRUP SRL CUI RO 12473347
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VIMED COM SRL CUI RO6892804
Terți susținători 1
INSTADOC SRL CUI 35452637

Valoare atribuită

376.650 RON

din 470.860,96 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 94.210,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.