Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,2% sub estimat
Serviciul de consultanta în management pentru proiectul „Implementare sistem de management inteligent al traficului în municipiul Piatra Neamț”
- Număr anunț
- SCN1068598
- Autoritate contractantă
- Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL (CUI 28421336)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354.750,25 RON
- Valoare atribuită
- 169.600 RON 52,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 08:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1041494
- Termen limită
- 04.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084630
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL CUI RO 28421336
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRONOS CONSULTING SRL CUI 22146644
Valoare atribuită
169.600 RON
din 354.750,25 RON estimat
52,2%
Adjudecat la 47,8% din estimat · economie 185.150,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.