Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Achiziția de bonuri valorice pentru carburant auto (motorina si benzina) necesare pentru deplasarea autoturismelor din parcul propriu al Consiliului Județean Timiș
- Număr anunț
- SCN1068597
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,23 RON
- Valoare atribuită
- 166.067,23 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2020 08:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1039439
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084623
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
166.067,23 RON
din 168.067,23 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.