Atribuită
Anunț de participare
“Solutii pentru curatenie in locatiile sucursalelor HIDROELECTRICA SA unde se face curatenie cu forte proprii”
- Număr anunț
- CN1024612
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 695.716,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.197.935,68 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 09:45
- Anunț de atribuire
- CAN1048720
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094804
Documente
Documentația de atribuire
- Anexele 1 cantitati si caracteristici tehnice editabil.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Solutii de curatenie 2020.pdf.p7s
- Draft Acord cadru solutii 2020.pdf.p7s
- Draft contract subsecvent solutii 2020 publicat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1094804.pdf
- Formulare solutii publicat 2020.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STANDARD MOB DESIGN SRL CUI RO 15630110
Valoare atribuită
1.197.935,68 RON
din 695.716,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro