Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 84,7% sub estimat

„Consumabile (filtre de combustibil, filtre de ulei, filtre de aer și filtre aspirație aer)” - impartita in 13 loturi

Număr anunț
CN1024607
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ROMCARBON SA (CUI 1158050)
Cod CPV
42913300-2 · Filtre de ulei (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.466,02 RON
Valoare atribuită
84.191,56 RON 84,7% sub estimat
Data publicării
19.09.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047656
Termen limită
26.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 183-442874
Documentație de atribuire
DF1094826

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCARBON SA CUI RO 1158050

Valoare atribuită

84.191,56 RON

din 550.466,02 RON estimat 84,7%

Adjudecat la 15,3% din estimat · economie 466.274,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.