Acasă · Licitații
· Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Acord- Cadru "Servicii de colectare, de transport şi de eliminare a deşeurilor spitaliceşti inclusiv furnizare ambalaje de colectare"
- Număr anunț
- CN1024588
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- DIVERS ECO TECH SRL (CUI 31119320)
- Cod CPV
- 90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.365.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.106.000 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1104656
- Termen limită
- 23.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 183-442223
- Documentație de atribuire
- DF1094187
Documente
Documentația de atribuire
- 1formulare.doc.p7s
- ANEXA LA CS.xls.p7s
- clauze contractuale DESEURI2020.docx.p7s
- CS DESEURI 2020.pdf.p7s
- declaratie manager-deseuri2020.doc.p7s
- FisaDate_DF1094187.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 2.106.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deseuri periculoase a) 18 01 01; b) 18 01 03* | — | DIVERS ECO TECH | 1.663.200 RON |
| 2 | Deseuri periculoase a) 18 01 02 ; Deseuri chimicale periculoase… | — | Eco Burn,DIVERS ECO TECH | 442.800 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIVERS ECO TECH SRL CUI RO 31119320
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DIVERS ECO TECH SRL CUI RO 31119320
Asociați 1
ECO BURN S.R.L. CUI RO 24333770
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. CUI RO 15071999
Subcontractanți 1
FINANCIAR URBAN SRL CUI RO 15343880
Valoare atribuită
2.106.000 RON
din 2.365.200 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 259.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.