Atribuită
Anunț de participare
Servicii de curățenie din Palatul administrativ al județului Harghita, respectiv a curățeniei si deszăpezirii zonei din jurul Palatul administrativ al județului Harghita 2020-2021
- Număr anunț
- SCN1068697
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- TORVAN TRADE SRL (CUI 22683680)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.251 RON
- Valoare atribuită
- 166.372,50 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1039168
- Termen limită
- 05.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084801
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini cu Anexe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1084801.pdf
- Instructiuni pt ofertanti_Curatenie .docx.p7s
- Model Acord cadru si Contract subs.pdf.p7s
- Modele Formulare_Curatenie .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TORVAN TRADE SRL CUI RO 22683680
Valoare atribuită
166.372,50 RON
din 151.251 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro