Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat

CONTRACT ACHIZITIE MOTORINA EURO 5

Număr anunț
SCN1068692
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
DRAGON OIL STAR SRL (CUI 6388379)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.705,90 RON
Valoare atribuită
220.500 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
25.05.2020 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1038863
Termen limită
03.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084636

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAGON OIL STAR SRL CUI RO 6388379
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324

Valoare atribuită

220.500 RON

din 264.705,90 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 44.205,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.