Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
Întocmirea documentațiilor cadastrale și a publicității imobiliare pentru bunurile imobiliare aflate în concesiunea Companiei care administrează infrastructura feroviară - SRCF Timisoara
- Număr anunț
- SCN1068691
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL (CUI 6174812)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 476.000 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2020 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1039562
- Termen limită
- 17.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORNEL & CORNEL TOPOEXIM SRL CUI RO 6174812
Valoare atribuită
476.000 RON
din 500.000 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 24.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.