Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Achiziție ”Sistem autonom de stingere cu apă și spumă montat pe autocamion (transformare cisternă)-1 buc.”

Număr anunț
SCN1068682
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
ROMPRIM SA (CUI 384998)
Cod CPV
35111500-0 · Sistem de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468.184,87 RON
Valoare atribuită
462.183 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
25.05.2020 08:37
Anunț de atribuire
SCNA1039483
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084669

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998

Valoare atribuită

462.183 RON

din 468.184,87 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 6.001,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.