Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat

Autoturisme pentru Fortele Navale prin programul RABLA 2020

Număr anunț
CN1024650
Autoritate contractantă
UM 02150 Bucuresti (CUI 4301243)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.655.808 RON
Valoare atribuită
1.574.400 RON 4,9% sub estimat
Data publicării
22.09.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1044503
Termen limită
20.10.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 185-445887
Documentație de atribuire
DF1091554

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.574.400 RON

din 1.655.808 RON estimat 4,9%

Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 81.408 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.