Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,9% sub estimat
Lotul nr.1: Legume-Fructe proaspete si congelate si Lotul nr.2: Conserve de legume-fructe.
- Număr anunț
- CN1024641
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- RETACOM S.R.L. (CUI 3209240)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621.245,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.331.475,40 RON 17,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1049604
- Termen limită
- 03.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 184-443652
- Documentație de atribuire
- DF1094638
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIRECT HOME SERVICES DISTRIBUTION SRL CUI RO 12144891
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
1.331.475,40 RON
din 1.621.245,74 RON estimat
17,9%
Adjudecat la 82,1% din estimat · economie 289.770,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.