Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat

Piese de schimb pentru echipamente de laborator II

Număr anunț
SCN1068774
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.667 RON
Valoare atribuită
13.259,53 RON 46,2% sub estimat
Data publicării
26.05.2020 08:59
Anunț de atribuire
SCNA1040137
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1084911

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 24.667 RON Adjudecat: 13.259,53 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Piese de schimb pentru aparat de apa ultrapura MilliQ 6.500 RON EMSAR S.R.L. 5.302,53 RON ↓18,4%
2 Piese de schimb pentru spectrofotometru AAS Duo 280FS 13.332 RON Agilrom Scientific 7.957 RON ↓40,3%
3 Piese de schimb pentru gaz cromatograf THERMO TRACE GC ULTRA 3.095 RON Anulat
4 Piese de schim pentru ph metru WTWSen Tix 410-14, ph metru Mett… 1.740 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589

Valoare atribuită

13.259,53 RON

din 24.667 RON estimat 46,2%

Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 11.407,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.