Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE TRANSPORT CARBUNE PE CALE FERATA PENTRU SUCURSALA ELECTROCENTRALE PAROSENI
- Număr anunț
- CN1024622
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
- Cod CPV
- 60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.989.342,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.244.595,52 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1052820
- Termen limită
- 23.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 184-445185
- Documentație de atribuire
- DF1095039
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini pt Servicii transport carbune pe calea ferata pt SE Paroseni.pdf.p7s
- FisaDate_DF1095039.pdf
- FORMULARE SERV TRANSPORT FEROVIAR CARBUNE AC SEP 2020.doc.p7s
- PROIECT de ACORD CADRU si CONTRACT SUBSECVENT 2020.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GRUP FEROVIAR ROMAN SA CUI RO 14256514
Valoare atribuită
11.244.595,52 RON
din 4.989.342,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro