Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,3% sub estimat
Servicii de proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții "Extindere conductă gaze naturale presiune redusă în localitatea Șendriceni, str. Morii, nr. 98-205, județ Botoșani"
- Număr anunț
- SCN1068765
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL-CON SRL (CUI 9871768)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 464.317,97 RON
- Valoare atribuită
- 416.669,78 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.05.2020 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1041198
- Termen limită
- 05.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084855
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL-CON SRL CUI RO 9871768
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSTGAZ SRL CUI RO14158745
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CALINDU PRO SRL CUI 28115507
Valoare atribuită
416.669,78 RON
din 464.317,97 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 47.648,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.