Atribuită
Anunț de participare
,,Servicii informatice de asistenţă, administrare, mentenanţă şi intervenţie pentru infrastructura de reţea informatică’’
- Număr anunț
- SCN1068903
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- ITPS SRL (CUI 17236996)
- Cod CPV
- 50312300-8 · Repararea si intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.800 RON
- Valoare atribuită
- 31.800 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 16:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1040937
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITPS SRL CUI RO 17236996
Valoare atribuită
31.800 RON
din 31.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro