Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

“Construire baza sportiva - agrement in comuna Buzoesti, sat Serboieni”

Număr anunț
SCN1068898
Autoritate contractantă
COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
Furnizor / câștigător
FILA PREST CONSTRUCT S.R.L. (CUI 18628793)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.275,37 RON
Valoare atribuită
580.717,17 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
27.05.2020 15:02
Anunț de atribuire
SCNA1041013
Termen limită
16.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1069861

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

580.717,17 RON

din 588.275,37 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 7.558,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.