Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,3% sub estimat
Achizitie hota microbiologica cu flux laminar,cl.II
- Număr anunț
- SCN1068894
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TELEORMAN (CUI 4652759)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.360 RON 38,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2020 13:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1038964
- Termen limită
- 16.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1084462
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Valoare atribuită
28.360 RON
din 46.000 RON estimat
38,3%
Adjudecat la 61,7% din estimat · economie 17.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.