Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat

Furnizarea, montarea, punere in functiune si integrare in sistemul SCADA existent a unui-“Tablou de comanda general” in Statia de pompare Apa Potabila nr.1 Oradea, str. Facliei nr.77.

Număr anunț
SCN1068889
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
Furnizor / câștigător
SITLINE TECHNOLOGY SRL (CUI 37316844)
Cod CPV
31211110-2 · Tablouri de comanda (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835.000 RON
Valoare atribuită
523.800 RON 37,3% sub estimat
Data publicării
27.05.2020 13:17
Anunț de atribuire
SCNA1041049
Termen limită
17.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085023

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

523.800 RON

din 835.000 RON estimat 37,3%

Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 311.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.