Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,1% sub estimat
Lucrari de intarire pentru alimentare cu energie electrica statie de baza RCS pentru servicii telecomunicatii, Sapoca, com Sapoca, jud Buzau
- Număr anunț
- SCN1068886
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC LIGHT SRL (CUI 19537863)
- Cod CPV
- 45315500-3 · Instalatii de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469.624 RON
- Valoare atribuită
- 281.474,09 RON 40,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2020 12:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1042169
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085022
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MAROK ENERGY SRL CUI 32597650
Terți susținători 1
BUBU CONS SRL CUI RO 17050658
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ESRA SRL CUI RO 1348462
Valoare atribuită
281.474,09 RON
din 469.624 RON estimat
40,1%
Adjudecat la 59,9% din estimat · economie 188.149,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.