Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare tehnică – faza Proiect tehnic, DTAC, Asistență tehnică din partea proiectantului „ REABILITAREA SI MODERNIZAREA EDUCATIONALE PENTRU INVATAMANTUL GIMNAZIAL LA SCOALA GIMNAZIALA MIRON , OBIECTIV: SCOALA GIMNAZIALA MIRON POMPILIU OBIECTIV: TEREN DE SPORT DE MICI DIMENSIUNI".
- Număr anunț
- SCN1068841
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- COFIDO SRL (CUI 16282137)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1039201
- Termen limită
- 09.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085006
Documente
Documentația de atribuire
- 1 CTR1 ETF1 DALI partea scrisa actualizat SG.pdf.p7m
- 2 CTR1 ETF1 DALI partea desenata actualizat SG.pdf.p7m
- 3. Documentatie de atribuire SGM.doc.p7m
- Anexa Detaliata SGM.pdf.p7m
- Avize, studii, expertize.rar.p7m
- Caiet de Sarcini SGM.pdf.p7m
- Deviz, HCL, Fise tehnice, liste dotari.rar.p7m
- FisaDate_DF1085006.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COFIDO SRL CUI 16282137
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro