Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE MEDICAMENTE ANTIBIOTICE
- Număr anunț
- CN1024660
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 222.000 RON
- Valoare atribuită
- 219.300 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2020 15:41
- Anunț de atribuire
- CAN1043950
- Termen limită
- 05.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095028
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
219.300 RON
din 222.000 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 2.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.