Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,7% sub estimat

Servicii de asistență tehnică, întreținere și reparații pentru echipamentele IT Hewlett Packard Enterprise (HPe) - servere și pachete software conexe

Număr anunț
CN1024658
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.372.017,75 RON
Valoare atribuită
278.719,66 RON 79,7% sub estimat
Data publicării
17.09.2020 15:33
Anunț de atribuire
CAN1049739
Termen limită
22.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095002

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

278.719,66 RON

din 1.372.017,75 RON estimat 79,7%

Adjudecat la 20,3% din estimat · economie 1.093.298,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.