Atribuită Anunț de participare

Achizitie markeri cardiaci pentru aparat Pathfast

Număr anunț
SCN1068979
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.320 RON
Valoare atribuită
133.320 RON
Data publicării
28.05.2020 12:16
Anunț de atribuire
SCNA1037893
Termen limită
05.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085150

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

133.320 RON

din 133.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.