Atribuită
Anunț de participare
Diverse aparate si dispozitive medicale
- Număr anunț
- CN1024705
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.640.500 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1048651
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 187-448965
- Documentație de atribuire
- DF1095145
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 6.640.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SET INFUSION - REZERVOARE ACCU - CHEK 3,15 ML | 201.000 RON | Anulat | — |
| 2 | SET INFUSION - CATETERE ACCU - CHEK 8/70 | 577.500 RON | Anulat | — |
| 3 | SENZOR GLICEMIE - GUARDIAN SENZOR 3 | 5.862.000 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.