Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Automatizarea descarcarii separatoarelor de ulei - SC Butimanu - M1 si M2

Număr anunț
SCN1068939
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
INSPET SA (CUI 1357410)
Cod CPV
45255121-3 · Lucrari de constructii de instalatii de suprafata (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.085.000 RON
Valoare atribuită
1.070.650,58 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
28.05.2020 09:03
Anunț de atribuire
SCNA1041208
Termen limită
12.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085095

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSPET SA CUI RO 1357410
Subcontractanți 1
ROCONSULT TECH SRL CUI RO 19007743

Valoare atribuită

1.070.650,58 RON

din 1.085.000 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 14.349,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.